What Does عطر و ادکلن Mean? > Q&A

본문 바로가기

쇼핑몰 검색

Q&A
HOME > 고객센터 > Q&A
Q&A

What Does عطر و ادکلن Mean?

페이지 정보

작성자 Brady 작성일23-12-10 23:53 조회4회 댓글0건

본문

بدون شک یکی از مهم‌ترین نکات تاثیرگذار در ماندگاری عطر زنانه، نت‌های به کار رفته در آن است. همانطور که می‌دانید در تولید انواع عطر و ادکلن از نت‌ها متفاوتی استفاده می‌شود که روایحی را تشکیل و در گام‌های مختلف، خود را نشان می‌دهد.

در این محصولات از نت‌های گلی کم‌تر استفاده می‌شود. خصوصا در عطرهای تلخ مردانه این مورد مشهود است.

آزارو ویزیت عطری است گرم و تند که در سال ۲۰۰۳ راهی بازار شده است. این عطر مردانه سبب جذابیت و وقار بیشتر شما می‌شود. آنیک مناردو عطار مشهور این عطر را در گروه بویایی چوبی تند قرار داده است. از همین رو برای فصول سرد شما یک محصول ایده ال محسوب می‌شود.

بهترین اسپری مردانه با ماندگاری بالا یک اسپری بدن خوب نه تنها خوشبو کننده است، بلکه بوی بدن شما را هم خنثی می کند. حالا این سوال پیش می آید که کدام یک از اسپری ها تا این حد با کیفیت هستند؟ با ما در ادامه این مطلب از مد و زیبایی سایت مینویسم همراه باشید تا بهترین اسپری های مردانه روز دنیا با ماندگاری بالا را به شما معرفی کنیم.

این محصولات با قیمت بسیار مناسب در تایموشاپ موجود هستند که می‌توانید با صرف هزینه کم یکی از مدل‌های متفاوت آن را خریداری کنید.

سلام پیگیری سفارش خریدهای من پروفایل من علاقه مندی من اعتبار مجازی من ثبت خدمات پس از فروش خروج

درب ادکلن را ببندید! این نکته از اهمیت زیادی برخوردار است و متاسفانه بسیاری از افراد به این موضوع توجهی ندارند و گاهی حتی شاهد این هستیم که درب ادکلن را گم می‌کنند.

عطر آکوا که توسط برند بولگاری ساخته شده است در یکی از شعبه های این برند در ایتالیا تولید شده است!

تیم عطر لیلیوم همگی از کسانی هستند که به عطر عشق میورزند و همواره شعار ما در لیلیوم این بوده است:

عطر زنانه با ماندگاری بالا در فروشگاه تایمو شاپ در برند‌های متفاوتی تولید می‌شود و می‌توانید بر اساس سلیقه یکی از نمونه‌های منحصر به فرد آن را خریداری نمایید.

از بوی براوو سیرا هنوز نگفته ام. این اسپری بویی چوبی دارد که تمام طول روز روی سطح پوست می ماند، پس برای استفاده روزمره عالی است.

یکی از دلایل خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا داشتن امضای شخصی در مراسم و میهمانی هاست، این که یک رایحه خاص یادآور شما در همه جا باشد حس لذت بخشی خواهد بود.

البته برخی برند‌ها با تولید نمونه‌های مشخصی برای فصل بهار سعی داشته‌اند عطر زنانه با ماندگاری بالا مناسب فصل بهار را به بازار عرضه کنند.

آدرس: تهران، خیابان بنی‌هاشم، خیابان رحیمی کلور، کوچه تیزقدم، پلاک ۳۵

If you liked this article and you would certainly like to get more details relating to بهترین عطر مردانه (https://aranika.com) kindly check out the site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

• 고객센터

051·802·1194

평일 AM 09:00 ~ PM 06:00 | 주말 및 공휴일 휴무

• - 계좌정보

317·0010·2619·61

예금주 : (주)양지사

상호 : ㈜양지사 대표 : 하계민 주소 : 부산광역시 부산진구 전포대로 171번길 44 (전포동)
사업자 등록번호: 605-86-08529 TEL : 051-802-1194 FAX : 051-803-6400
통신판매업신고번호 : 2016-부산부산진-0138호
Copyright © 2011 YANGJISA. All Rights Reserved.